Terminarz C-Klasa

Kolejka 1 w dniach 20-08-2016/21-08-2016
1 Zryw Zręczyce - pauzuje w kolejce ____-__-__      
2 Złomex Branice II - Contra Sułków II 2016-08-21 12:00

3:2

 
3 Wieliczanka Wieliczka II - Czarni Staniątki II 2016-08-21 13:00

5:0

 
4 Wiarusy Igołomia II - Czarnochowice II 2016-08-20 17:30

:

 
5 Rajsko - Ledniczanka Lednica 2016-08-21 17:00    
6 Promień Zakrzowiec - Nadwiślanka Nowe Brzesko II 2016-08-20 17:30

5:1

 
7 Nowa Wawrzynianka - Naprzód Ochmanów 2016-08-21 17:30

2:9

 
Kolejka 2 w dniach 27-08-2016/28-08-2016
8 Naprzód Ochmanów - pauzuje w kolejce ____-__-__      
9 Nadwiślanka Nowe Brzesko II - Nowa Wawrzynianka 2016-08-27 17:00

5:0

 
10 Ledniczanka Lednica - Promień Zakrzowiec 2016-08-28 13:00

4:0

 
11 Czarnochowice II - Rajsko 2016-08-27 17:00

3:0

walkower
12 Czarni Staniątki II - Wiarusy Igołomia II 2016-08-28 17:00

3:2

 
13 Contra Sułków II - Wieliczanka Wieliczka II 2016-08-28 15:30

0:4

 
14 Zryw Zręczyce - Złomex Branice II 2016-08-27 17:00

1:4

 
Kolejka 3 w dniach 3-09-2016/4-09-2016
15 Złomex Branice II - pauzuje w kolejce ____-__-__      
16 Wieliczanka Wieliczka II - Zryw Zręczyce 2016-09-04 13:00    
17 Wiarusy Igołomia II - Contra Sułków II 2016-09-04 17:00    
18 Rajsko - Czarni Staniątki II 2016-09-04 14:00    
19 Czarnochowice II - Promień Zakrzowiec 2016-09-04 14:00    
20 Nowa Wawrzynianka - Ledniczanka Lednica 2016-09-04 17:00    
21 Naprzód Ochmanów - Nadwiślanka Nowe Brzesko II 2016-09-03 16:00    
Kolejka 4 w dniach 10-09-2016/11-09-2016
22 Nadwiślanka Nowe Brzesko II - pauzuje w kolejce ____-__-__      
23 Ledniczanka Lednica - Naprzód Ochmanów 2016-09-10 16:00    
24 Czarnochowice II - Nowa Wawrzynianka 2016-09-10 16:00    
25 Czarni Staniątki II - Promień Zakrzowiec 2016-09-11 16:00    
26 Contra Sułków II - Rajsko 2016-09-10 16:00    
27 Zryw Zręczyce - Wiarusy Igołomia II 2016-09-11 16:00    
28 Złomex Branice II - Wieliczanka Wieliczka II 2016-09-11 16:00    
    Kolejka 5 w dniach 17-09-2016/18-09-2016
29 Wieliczanka Wieliczka II - pauzuje w kolejce ____-__-__      
30 Wiarusy Igołomia II - Złomex Branice II 2016-09-17 16:30    
31 Rajsko - Zryw Zręczyce 2016-09-18 16:00    
32 Promień Zakrzowiec - Contra Sułków II 2016-08-14 17:00    
33 Nowa Wawrzynianka - Czarni Staniątki II 2016-09-18 16:30    
34 Naprzód Ochmanów - Czarnochowice II 2016-09-17 16:00    
35 Nadwiślanka Nowe Brzesko II - Ledniczanka Lednica 2016-09-18 13:00    
Kolejka 6 w dniach 24-09-2016/25-09-2016
36 Ledniczanka Lednica - pauzuje w kolejce ____-__-__      
37 Czarnochowice II - Nadwiślanka Nowe Brzesko II 2016-09-25 15:00    
38 Czarni Staniątki II - Naprzód Ochmanów 2016-09-25 15:00    
39 Contra Sułków II - Nowa Wawrzynianka 2016-09-25 16:00    
40 Zryw Zręczyce - Promień Zakrzowiec 2016-09-24 16:00    
41 Złomex Branice II - Rajsko 2016-09-24 16:00    
42 Wieliczanka Wieliczka II - Wiarusy Igołomia II 2016-09-25 12:00    
Kolejka 7 w dniach 1-10-2016/2-10-2016
43 Wiarusy Igołomia II - pauzuje w kolejce ____-__-__      
44 Rajsko - Wieliczanka Wieliczka II 2016-10-02 14:00    
45 Promień Zakrzowiec - Złomex Branice II 2016-10-01 16:00    
46 Nowa Wawrzynianka - Zryw Zręczyce 2016-10-02 16:00    
47 Naprzód Ochmanów - Contra Sułków II 2016-10-02 14:00    
48 Nadwiślanka Nowe Brzesko II - Czarni Staniątki II 2016-10-02 12:00    
49 Ledniczanka Lednica - Czarnochowice II 2016-10-02 14:00    
Kolejka 8 w dniach 8-10-2016/9-10-2016
50 Czarnochowice II - pauzuje w kolejce ____-__-__      
51 Czarni Staniątki II - Ledniczanka Lednica 2016-10-09 15:00    
52 Contra Sułków II - Nadwiślanka Nowe Brzesko II 2016-10-09 15:00    
53 Zryw Zręczyce - Naprzód Ochmanów 2016-10-09 15:30    
54 Złomex Branice II - Nowa Wawrzynianka 2016-10-09 15:30    
55 Wieliczanka Wieliczka II - Promień Zakrzowiec 2016-10-09 14:00    
56 Wiarusy Igołomia II - Rajsko 2016-10-08 15:30    
Kolejka 9 w dniach 15-10-2016/16-10-2016
57 Rajsko - pauzuje w kolejce ____-__-__      
58 Promień Zakrzowiec - Wiarusy Igołomia II 2016-10-15 15:30    
59 Nowa Wawrzynianka - Wieliczanka Wieliczka II 2016-10-16 15:30    
60 Naprzód Ochmanów - Złomex Branice II 2016-10-16 14:00    
61 Nadwiślanka Nowe Brzesko II - Zryw Zręczyce 2016-10-16 15:30    
62 Ledniczanka Lednica - Contra Sułków II 2016-10-16 14:00    
63 Czarnochowice II - Czarni Staniątki II 2016-10-15 15:00    
  Kolejka 10 w dniach 22-10-2016/23-10-2016
64 Czarni Staniątki II - pauzuje w kolejce ____-__-__      
65 Contra Sułków II - Czarnochowice II 2016-10-23 11:00    
66 Zryw Zręczyce - Ledniczanka Lednica 2016-10-22 15:00    
67 Złomex Branice II - Nadwiślanka Nowe Brzesko II 2016-10-23 15:00    
68 Wieliczanka Wieliczka II - Naprzód Ochmanów 2016-10-23 14:00    
69 Wiarusy Igołomia II - Nowa Wawrzynianka 2016-10-23 15:00    
70 Rajsko - Promień Zakrzowiec 2016-10-22 15:00    
Kolejka 11 w dniach 29-10-2016/30-10-2016
71 Promień Zakrzowiec - pauzuje w kolejce ____-__-__      
72 Nowa Wawrzynianka - Rajsko 2016-10-30 14:00    
73 Naprzód Ochmanów - Wiarusy Igołomia II 2016-10-30 14:00    
74 Nadwiślanka Nowe Brzesko II - Wieliczanka Wieliczka II 2016-10-29 14:00    
75 Ledniczanka Lednica - Złomex Branice II 2016-10-30 14:00    
76 Czarnochowice II - Zryw Zręczyce 2016-10-30 14:00    
77 Czarni Staniątki II - Contra Sułków II 2016-10-29 13:00    
Kolejka 12 w dniach 5-11-2016/6-11-2016
78 Contra Sułków II - pauzuje w kolejce ____-__-__      
79 Zryw Zręczyce - Czarni Staniątki II 2016-11-05 14:00    
80 Złomex Branice II - Czarnochowice II 2016-11-06 14:00    
81 Wieliczanka Wieliczka II - Ledniczanka Lednica 2016-11-05 14:00    
82 Wiarusy Igołomia II - Nadwiślanka Nowe Brzesko II 2016-11-06 14:00    
83 Rajsko - Naprzód Ochmanów 2016-11-06 14:00    
84 Promień Zakrzowiec - Nowa Wawrzynianka 2016-11-05 14:00    
Kolejka 13 w dniach 12-11-2016/13-11-2016
85 Nowa Wawrzynianka - pauzuje w kolejce ____-__-__      
86 Naprzód Ochmanów - Promień Zakrzowiec 2016-11-12 13:30    
87 Nadwiślanka Nowe Brzesko II - Rajsko 2016-11-11 13:30    
88 Ledniczanka Lednica - Wiarusy Igołomia II 2016-11-12 13:30    
89 Czarnochowice II - Wieliczanka Wieliczka II 2016-11-13 13:00    
90 Czarni Staniątki II - Złomex Branice II 2016-11-12 13:00    
91 Contra Sułków II - Zryw Zręczyce 2016-11-11 13:30