Terminarz B-Klasa

Kolejka 1 w dniach 20-08-2016/21-08-2016
1 Batory Wola Batorska - Zieloni Niegowić 2016-08-21 17:00  :
2 Błyskawica Wyciąże - Wilga Golkowice 2016-08-21 16:00  2:3
3 LKS Czarnochowice - Tęcza Słomiróg 2016-08-20 17:00  1:0
4 Dąb Zabierzów Bocheński - Start Brzezie 2016-08-20 17:00 1:2
5 Gdovia Gdów II - Sokół Chorągwica 2016-08-21 16:00  3:3
6 Gryf Wiatowice - Rożnowa 2016-08-21 17:30  1:4
7 Gwiazda Brzegi - Orzeł Piaski Wielkie II 2016-08-20 17:30  5:0
Kolejka 2 w dniach 27-08-2016/28-08-2016
8 Zieloni Niegowić - Orzeł Piaski Wielkie II 2016-08-28 17:00  2:0
9 Rożnowa - Gwiazda Brzegi 2016-08-27 17:00  2:3
10 Sokół Chorągwica - Gryf Wiatowice 2016-08-27 17:00  3:1
11 Start Brzezie - Gdovia Gdów II 2016-08-27 17:00  4:2
12 Tęcza Słomiróg - Dąb Zabierzów Bocheński 2016-08-27 15:30  1:3
13 Wilga Golkowice -LKS Czarnochowice 2016-08-28 11:00  4:0
14 Batory Wola Batorska - Błyskawica Wyciąże 2016-08-28 17:00  2:1
Kolejka 3 w dniach 3-09-2016/4-09-2016
15 Błyskawica Wyciąże - Zieloni Niegowić 2016-09-04 16:00
16 LKS Czarnochowice - Batory Wola Batorska 2016-09-04 17:00
17 Dąb Zabierzów Bocheński - Wilga Golkowice 2016-09-04 16:00
18 Gdovia Gdów II - Tęcza Słomiróg 2016-09-04 16:00
19 Gryf Wiatowice - Start Brzezie 2016-09-04 17:00
20 Gwiazda Brzegi - Sokół Chorągwica 2016-09-04 17:00
21 Orzeł Piaski Wielkie II - Rożnowa 2016-09-04 16:30
Kolejka 4 w dniach 10-09-2016/11-09-2016
22 Zieloni Niegowić - Rożnowa 2016-09-11 16:30
23 Sokół Chorągwica - Orzeł Piaski Wielkie II 2016-09-10 16:30
24 Start Brzezie - Gwiazda Brzegi 2016-09-10 16:30
25 Tęcza Słomiróg - Gryf Wiatowice 2016-09-10 15:30
26 Wilga Golkowice - Gdovia Gdów II 2016-09-11 11:00
27 Batory Wola Batorska - Dąb Zabierzów Bocheński 2016-09-10 16:00
28 Błyskawica Wyciąże - LKSCzarnochowice 2016-09-11 16:00
    Kolejka 5 w dniach 17-09-2016/18-09-2016
29 LKS Czarnochowice - Zieloni Niegowić 2016-09-17 16:00
30 Dąb Zabierzów Bocheński - Błyskawica Wyciąże 2016-09-18 16:00
31 Gdovia Gdów II - Batory Wola Batorska 2016-09-18 15:00
32 Gryf Wiatowice - Wilga Golkowice 2016-09-18 16:30
33 Gwiazda Brzegi - Tęcza Słomiróg 2016-09-18 16:30
34 Orzeł Piaski Wielkie II - Start Brzezie 2016-09-18 16:00
35 Rożnowa - Sokół Chorągwica 2016-09-17 16:00
Kolejka 6 w dniach 24-09-2016/25-09-2016
36 Zieloni Niegowić - Sokół Chorągwica 2016-09-25 16:00
37 Start Brzezie - Rożnowa 2016-09-24 16:00
38 Tęcza Słomiróg - Orzeł Piaski Wielkie II 2016-09-24 15:30
39 Wilga Golkowice - Gwiazda Brzegi 2016-09-25 11:00
40 Batory Wola Batorska - Gryf Wiatowice 2016-09-24 16:00
41 Błyskawica Wyciąże - Gdovia Gdów II 2016-09-25 16:00
42 LKS Czarnochowice - Dąb Zabierzów Bocheński 2016-09-24 16:00
Kolejka 7 w dniach 1-10-2016/2-10-2016
43 Dąb Zabierzów Bocheński - Zieloni Niegowić 2016-10-02 16:00
44 Gdovia Gdów II -LKSCzarnochowice 2016-10-02 15:00
45 Gryf Wiatowice - Błyskawica Wyciąże 2016-10-02 16:00
46 Gwiazda Brzegi - Batory Wola Batorska 2016-10-02 15:30
47 Orzeł Piaski Wielkie II - Wilga Golkowice 2016-10-01 16:00
48 Rożnowa - Tęcza Słomiróg 2016-10-01 16:00
49 Sokół Chorągwica - Start Brzezie 2016-10-01 16:00
Kolejka 8 w dniach 8-10-2016/9-10-2016
50 Zieloni Niegowić - Start Brzezie 2016-10-09 15:30
51 Tęcza Słomiróg - Sokół Chorągwica 2016-10-09 15:30
52 Wilga Golkowice - Rożnowa 2016-10-09 11:00
53 Batory Wola Batorska - Orzeł Piaski Wielkie II 2016-10-08 15:30
54 Błyskawica Wyciąże - Gwiazda Brzegi 2016-10-09 15:30
55 LKS Czarnochowice - Gryf Wiatowice 2016-10-08 15:30
56 Dąb Zabierzów Bocheński - Gdovia Gdów II 2016-10-08 15:30
Kolejka 9 w dniach 15-10-2016/16-10-2016
57 Gdovia Gdów II - Zieloni Niegowić 2016-10-16 15:00
58 Gryf Wiatowice - Dąb Zabierzów Bocheński 2016-10-16 15:00
59 Gwiazda Brzegi -LKSCzarnochowice 2016-10-16 15:00
60 Orzeł Piaski Wielkie II - Błyskawica Wyciąże 2016-10-15 15:00
61 Rożnowa - Batory Wola Batorska 2016-10-15 15:30
62 Sokół Chorągwica - Wilga Golkowice 2016-10-15 15:30
63 Start Brzezie - Tęcza Słomiróg 2016-10-15 15:30
Kolejka 10 w dniach 22-10-2016/23-10-2016
64 Zieloni Niegowić - Tęcza Słomiróg 2016-10-23 15:00
65 Wilga Golkowice - Start Brzezie 2016-10-23 11:00
66 Batory Wola Batorska - Sokół Chorągwica 2016-10-22 15:00
67 Błyskawica Wyciąże - Rożnowa 2016-10-23 15:00
68 LKS Czarnochowice - Orzeł Piaski Wielkie II 2016-10-22 15:00
69 Dąb Zabierzów Bocheński - Gwiazda Brzegi 2016-10-23 15:00
70 Gdovia Gdów II - Gryf Wiatowice 2016-10-23 14:00
Kolejka 11 w dniach 29-10-2016/30-10-2016
71 Gryf Wiatowice - Zieloni Niegowić 2016-10-30 14:00
72 Gwiazda Brzegi - Gdovia Gdów II 2016-10-30 14:00
73 Orzeł Piaski Wielkie II - Dąb Zabierzów Bocheński 2016-10-30 14:00
74 Rożnowa  LKS Czarnochowice 2016-10-29 15:00
75 Sokół Chorągwica - Błyskawica Wyciąże 2016-10-29 15:00
76 Start Brzezie - Batory Wola Batorska 2016-10-29 15:00
77 Tęcza Słomiróg - Wilga Golkowice 2016-10-29 15:00
Kolejka 12 w dniach 5-11-2016/6-11-2016
78 Zieloni Niegowić - Wilga Golkowice 2016-11-06 14:00
79 Batory Wola Batorska - Tęcza Słomiróg 2016-11-05 14:00
80 Błyskawica Wyciąże - Start Brzezie 2016-11-06 14:00
81 LKS Czarnochowice - Sokół Chorągwica 2016-11-06 14:00
82 Dąb Zabierzów Bocheński - Rożnowa 2016-11-06 14:00
83 Gdovia Gdów II - Orzeł Piaski Wielkie II 2016-11-06 13:00
84 Gryf Wiatowice - Gwiazda Brzegi 2016-11-06 14:00
Kolejka 13 w dniach 12-11-2016/13-11-2016
85 Gwiazda Brzegi - Zieloni Niegowić 2016-11-13 13:30
86 Orzeł Piaski Wielkie II - Gryf Wiatowice 2016-11-13 13:00
87 Rożnowa - Gdovia Gdów II 2016-11-13 13:00
88 Sokół Chorągwica - Dąb Zabierzów Bocheński 2016-11-12 13:00
89 Start Brzezie -LKSCzarnochowice 2016-11-12 13:30
90 Tęcza Słomiróg - Błyskawica Wyciąże 2016-11-12 13:30
91 Wilga Golkowice - Batory Wola Batorska 2016-11-13 11:00